Solukaksioita vapautumassa Rummunlyöjänkadulla

Rummunlyöjänkadun kiinteistöt sijaitsevat Leppävaaran eteläisellä, modernilla asuinalueella. Kasvava ja kehittyvä Leppävaara on yksi Espoon suosituimmista asuinalueista.
RM

Etsitkö viihtyisää kotia Espoosta? 1.3. alkaen vapaana kaksi solukaksiota Rummunlyöjänkadulla! 🏠✨

🔹 48,1 m² – tilava tupakeittiö ja toimiva pohjaratkaisu 
🔹 Hyvä sijainti – arjen palvelut lähellä 
🔹 Sopii pariskunnille  

Lisätietoja ja hakuohjeet löydät Domo-järjestelmästä, jonka kautta asuntoja haetaan.  

Domo-järjestelmään>>

  • Päivitetty:
  • Julkaistu:
Jaa
URL kopioitu

Read more news

Ajankohtaista, Tiedote Julkaistu:

AYY:n kiinteistöjen internet-yhteyden toimittaja vaihtuu

Kilpailutuksen seurauksena ylioppilaskunnan omistamien kiinteistöjen internet-yhteyksien toimittaja tulee vaihtumaan.
Marcel vaaka
Ajankohtaista, Tiedote Julkaistu:

Marcell Berta valittiin Suomen ylioppilaskuntien liiton hallitukseen 2026

Marcell Berta on valittu Suomen ylioppilaskuntien liiton (SYL) hallituksen jäseneksi vuodelle 2026. Espoon Otaniemessä 14.–15.11. pidetty liittokokous äänesti hallituksen jäsenistä lauantai-iltana.
valitut poseeraavat kukkakimput kädessään
Ajankohtaista, Tiedote Julkaistu:

Hallituksen muodostajaksi Joona Lipponen ja edustajiston puheenjohtajaksi Henrik Starck

Aalto-yliopiston ylioppilaskunnan edustajisto nimitti AYY:n hallituksen muodostajaksi Joona Lipposen ja vuoden 2026 edustajiston puheenjohtajaksi Henrik Starckin.
AYY RepCo campaign graphics
Ajankohtaista, Tiedote Julkaistu:

AYY:n edustajistovaalien tulokset selvillä – äänestysprosentti 27,87

Aalto-yliopiston ylioppilaskunnan (AYY) edustajistovaalien äänestysprosentti oli 27,87. Suurimman vaalivoiton tekivät Yhden Tähden Liike ja Kylterirengas.